Visų 12 zodiakų ženklų horoskopas šiandienai.

Avinas


Šiandien verčiau nieko nedarykite supykę, nes sugadinsite ne tik savo, bet ir kitų nervus. Nevalia būti pernelyg kategoriškiems. Verčiau susitikite su artimais gerais draugais: jie padės išsiblaškyti, atsikratyti nerimo.

Tauras


Regis, iš pat ryto bus skubių reikalų, susijusių su finansais, draudimu, paveldėjimu ar ritualinėmis paslaugomis. Jeigu išvykstate į kelionę, nepamirškite pasiimti reikalingų dokumentų.

Dvyniai


Tikriausiai atsiras tokių asmenų, kurie įvertins jūsų nuomonę, pažiūras, tačiau su tokiu pat pasisekimu galite kitiems padaryti ir blogą įspūdį. Nepatartina ko nors griežtai reikalauti arba garantuoti. Būkite lankstūs, objektyvūs.

Vėžys


Darbe nuo pat ryto nestigs įtampos ir pakelto balso. Regis, laipsniškai impulsyvumą pakeis subtilesnis nusiteikimas ir tolerantiškesnis požiūris į aplinkinius.

Liūtas


Šiandien jautriau nei paprastai reaguosite į draugų, kolektyvo nuomonę bei kritiką. Aplink save nesunkiai subursite bendraminčius, tačiau ir slapti priešai gali įsimaišyti tarp draugų.

Mergelė


Šiandien elgsitės gana keistai. Jums gali pasirodyti, kad esate palikti likimo valiai ar kad susirgote. Nieko radikalaus nesiimkite, santykių nesiaiškinkite: viskas išaiškės ir išsispręs savaime.

Svarstyklės


Į paviršių veršis jūsų energija, aistra, taip pat pyktis, agresija. Galite gauti honorarą ar kitokį savo pastangų, talento įvertinimą. Tačiau tykos ir nuostoliai. Būkite atsargesni.

Skorpionas


Šiandien nuo pat ryto galvosite apie pinigus, naudą ir kaip daugiau užsidirbti. Galite gauti užsisakytą prekę, informaciją ar bilietą. Jeigu seniai ketinote ką nors padovanoti artimam žmogui, nelaukite ypatingos progos, dovanokite dabar.

Šaulys


Šiandieniai sunkumai gali išprovokuoti jus elgtis neįprastai drąsiai, atvirai rėžti tiesą į akis. Veikiausiai tai kažkam nepatiks ir bus pasekmių. Nederėtų pernelyg kištis į svetimus reikalus, kitus mokyti, kritikuoti.

Ožiaragis


Geriausia būtų atsidėti šeimai: taip jėgų ne sumažės, o net padaugės. Žinoma, su sąlyga, kad jums malonu rūpintis artimųjų gerove. Stenkitės savo reiklumu, priekabumu nesugadinti kitiems nuotaikos.

Vandenis


Šiandien būsite azartiški ir labai nusiteikę saviraiškai, vieni sportinei, kiti kūrybinei. Tinkamai bendraukite su vaikais, nepraraskite kantrybės. Ne jėga, o draugišku dėmesiu stenkitės į gera pakreipti santykius su vaikais, mylimu žmogumi.

Žuvys


Nelengva dienelė dėl didelio darbo krūvio arba sveikatos sutrikimo. Nerimą kels konkurentai, oponentai, tačiau jausite, kad turėsite, į ką atsiremti, kuo pasikliauti, jeigu teisingai ir sąžiningai elgsitės.