Visų 12 zodiakų ženklų horoskopas šiandienai.

Avinas


Gana aktyviai vertinsite aktualius įvykius arba pasiduosite tų asmenų įtakai, kurių tiesa jums atrodys priimtina. Tikriausiai sužinosite įdomių naujienų, atskleisite naują pažinimo puslapį.

Tauras


Kažkokie įvykiai gali užklupti jus nepasiruošusius. Jeigu naudojotės savo padėtimi, siekdami tam tikrų tikslų, tai gali iškilti į viešumą. Neapsirikite turtinėse avantiūrose.

Dvyniai


Pažįstamo asmens, o gal konkurento pasiūlymas gali būti nedoras, bet jus itin vilios. Visgi karingos kai kurių asmenų nuotaikos, emocijos neleis jums jaustis visiškai saugiai. Pagalvokite, ar jums reikia nemalonumų.

Vėžys


Jums gali tekti aiškintis dėl paskleistų gandų, iškraipytos informacijos ir pan. Galimas daiktas, jūsų argumentai skambės neįtikinamai. Savo teisumą ir kompetenciją pavyks įrodyti tik darbais ir faktais patvirtinus savo žodžius.

Liūtas


Galite pakliūti į situaciją, kurioje jausitės auka, arba turėsite ginti savo ar artimųjų interesus. Nors sunku bus išsiaiškinti komplikuotus santykius, nesusipratimus, bet gims vilčių, kad jūsų pastangos anksčiau ar vėliau pasiteisins.

Mergelė


Tikriausiai susidomėsite pinigų investavimo, skolinimosi galimybėmis, lizingu. Galbūt ką nors įsigysite, parduosite. Iš šalies gali atrodyti, kad tuo pažeidžiate kažkieno interesus.

Svarstyklės


Galite sėkmingai tvarkyti korespondenciją, publikuoti straipsnius, megzti ryšius su užsieniečiais. Stenkitės būti diplomatiški, objektyvūs. Nederėtų plepėti visko, kas šaus į galvą.

Skorpionas


Žmonės, kurių palaikymo tikitės, gali paprasčiausiai jumis manipuliuoti. Kita vertus, jūsų pretenzijos į lengvą naudą, įvairius patogumus, modernią aplinką gali būti nerealios, trukdančios nuoširdžiai bendrauti su artimaisiais, partneriu.

Šaulys


Netikėtumų gali pateikti draugai, gerbėjai arba vaikai. Pasistenkite objektyviai vertinti situaciją ir savo ryšius su kitais žmonėmis. Primygtinai nepirškite savo nuomonės aplinkiniams.

Ožiaragis


Teks įtemptai dirbti ar mokytis, o jėgų, optimizmo turėsite mažiau nei aplinkiniai. Visgi gali pasiteisinti sumanymas, susijęs su verslo modernizavimu.

Vandenis


Šiandien nusimato susitikimų, pokalbių, o gal ir malonių ar nemalonių staigmenų. Būtų gerai, kad savo norus bei siekius derintumėte su kitų.

Žuvys


Jei manote, kad pavyks lengvai išgarsėti ar praturtėti, iš tokių svajonių liks tik muilo burbulas. Nepalanki diena pinigų skolinimuisi ir seksualinėms avantiūroms.