Visų 12 zodiakų ženklų horoskopas šiandienai.

Avinas


Ieškokite nuostolių bei nesėkmių, taip pat konfliktų su antrąja puse priežasčių ir kelių tam užkirsti. Palankus laikas spręsti uždarbio klausimą.

Tauras


Dalykiniams susitikimams, įvairioms deryboms, darbui su dokumentais ši diena palanki. Tai gerų susitikimų, susitarimų bei pelno metas.

Dvyniai


Darbe galite patirti nemalonumų, nesėkmių, namie įsivelti į konfliktą ir smarkokai dėl viso to išgyventi. Pasaugokite sveikatą.

Vėžys


Būsite gana entuziastingi, tad galite prarasti saiką ar įsivelti (nors tai jums nebūdinga) į avantiūrą. Vis dėlto ši diena yra sėkmingas metas, tik būkite atidūs, kad neužgautumėte mylimo žmogaus ar savo vaiko.

Liūtas


Tiks imtis sunkių darbų, taip pat tvarkytis iš esmės. Su vyresniais už save stenkitės nesiginčyti.

Mergelė


Galite sulaukti kritikos, tačiau nesivelkite į ginčus bei konkurencinę kovą. Būkite švelnesni antrajai pusei: šilumos trūkumas šiandien irgi gali būti skandalo ar net ilgalaikio atšalimo priežastis.

Svarstyklės


Sunkoka diena: būsite nervingi, įsitempę. Atsargiau dirbkite su technika, venkite ginčų su artimaisiais, taip pat kolegomis ir partneriais.

Skorpionas


Į esamas problemas stenkitės reaguoti ramiai: jums pavyks rasti išmintingą sprendimą ar protingą ankstesnių nesėkmių paaiškinimą. Puikus laikas dalykiniams susitikimams su užsieniečiais bei komandiruotėms.

Šaulys


Gerai imtis atsakingų darbų. Palanku tartis su vadovybe dėl jūsų atlyginimo ar paaukštinimo.

Ožiaragis


Dėl priežasčių, kurios nuo jūsų nepriklauso, planai gali netikėtai suirti. Būkite atidūs draugų nuojautai, įspėjimams, patarimams.

Vandenis


Nepatartina savęs varginti sunkiais darbais. Intuicija taps geresnė: pavyks išsiaiškinti, kas naudojasi jūsų pasitikėjimu, kas slapta apgaudinėja ar vagiliauja iš jūsų.

Žuvys


Puiki diena, tik nepraraskite atidos, neužsimirškite, kai sėkmė jus ims nešti ant savo sparnų... Pagaliau prasidės geros permainos ir jūsų padangėje.