Visų 12 zodiakų ženklų horoskopas šiandienai.

Avinas


Šiandien geriau patinginiauti: jums reikia nusiraminti. Svarbu išmokti būti dėkingiems likimui, susitaikykite su tokiu gyvenimu, kokį turite. Spręskite bendravimo problemas namuose, aiškinkitės esamus nesklandumus: dabar pavyks geriau suprasti artimuosius, vaikus, tėvus.

Tauras


Daug kuo laiminga diena, žadanti nuoširdžių pokalbių. Tiks ieškoti internete dingusių iš akiračio draugų (mylimo asmens).

Dvyniai


Geras laikas tarnybiniams reikalams tvarkyti. Jei jus slegia netikę santykiai su kolega ar su artimu žmogumi, draugiškai pasikalbėkite, tikrai daug kas išsispręs.

Vėžys


Aplinkybės vėl palankios, ypač jei paisysite partnerių nuomonės. Šiandien daug ką galima pakreipti jūsų naudai, tik pasikalbėkite su reikalingais žmonėmis.

Liūtas


Jūsų nerimas perdėtas, nebijokite rizikuoti. Gera proga spręsti keblius klausimus, rasite naują išeitį iš bet kokios įgrisusios, įsisenėjusios situacijos. Verta kreiptis pagalbos į draugus, labiau jais pasikliaukite.

Mergelė


Būkite atidūs šiandien gautiems pasiūlymams, pamokymams bei užsimezgusioms pažintims, dėl jų galite kai ką svarbaus suprasti.

Svarstyklės


Jei šiandien jums bus pasiūlyta nauja veiklos sritis, kitas darbas – verta sutikti. Jei esate susipykę su tėvais, nepraleiskite progos taikytis, atsiprašykite.

Skorpionas


Jūs nepatenkinti, kaip klostosi reikalai? Tačiau šiandien (ypač rytą) bus galima kiek pakoreguoti įvykių eigą. Diena palanki aptarti verslo, finansinius reikalus. Vis dėlto rūpindamiesi reikalais nepamirškite ir to, ką labiausiai iš jūsų nori išgirsti artimieji, mylimas žmogus.

Šaulys


Tikėkite tuo, ką jaučiate, ir viskas sklandžiai susiklostys. Dirbtinai neskubinkite įvykių nei veikloje, nei asmeniniame gyvenime: nuo rytdienos viskas gali kuriam laikui įstrigti, tad verta susitaikyti su galimais trukdžiais, stabdžiais.

Ožiaragis


Būkite ryžtingi, nesikuklinkite: tai ta diena, kai reikia siūlyti savo idėjas, projektus. Nors bus svarbu pasikliauti tik savo jėgomis, neatstumkite bičiulių pagalbos, išklausykite jų nuomonę.

Vandenis


Aplinkybės klostysis naudingai, mokėkite jomis pasinaudoti. Problemas spręskite gražiuoju: jums netiks rizikuoti, veltis į kovą, konkurenciją. Tinkama diena bet kokiems darbams atlikti.

Žuvys


Nepraleiskite pro ausis jokios informacijos, net su jumis nesusijusios nuogirdos dėl veiklos, tai padės ateityje išvengti klaidų, apsisaugoti nuo galimų problemų.