Visų 12 zodiakų ženklų horoskopas šiandienai.

Avinas


Geriausia laiką leisti namie ir užsiimti tuo, kas teikia džiaugsmą jums su sutuoktiniu ar mylimu žmogumi. Darbe netikėtai gali paaiškėti, kas slapta dėl jūsų kankinasi. Jei tektų skubiai tvarkyti užvilkintą finansinį reikalą, tam palankesnis laikas iki pietų.

Tauras


Rizikingiems sumanymams įgyvendinti, skubiems reikalams tvarkyti tinkama tik pirma dienos pusė. Dvilypis metas, kai gerai, kol nieko nejudini, palieki, kaip buvę, ypač finansiniuose reikaluose ir jausmų srityje.

Dvyniai


Nuo pietų bus puikus metas dalykiniams pokalbiams, susitarimams, keistis profesine informacija. Tiks aptarinėti finansinius reikalus, derėtis dėl atlyginimo ir pan. Pasistenkite ką nors praktiško nuveikti mylimo žmogaus labui.

Vėžys


Galite išgirsti įspūdingų pasiūlymų, tiek dalykinių, tiek asmeninių, ir, ko gero, jie bus perspektyvūs, ypač jei gauti iki pietų. Vėliau bus svarbu likti saikingesniems, taktiškesniems: stenkitės viską vertinti kritiškiau, atsirinkti, kas jūsų, o kas ne.

Liūtas


Neplanuotų susitikimų, romantiškų intrigų diena. Tiesa, tai gana įtemptas metas, kai dėl niekų galite imti panikuoti. Jei apniktų liūdnos mintys, į jas tiesiog nereikėtų kreipti dėmesio: jūsų nusivylimas, ko gero, jūsų pačių išsigalvojimas.

Mergelė


Intriguojančių pažinčių, netikėto susižavėjimo metas. Tiesa, santykiai bus labiau perspektyvūs, jei užsimegs pirmą dienos pusę. Antrą vertėtų labiau prisiminti seną liaudies patarlę: nemesk kelio dėl takelio.

Svarstyklės


Pirma dienos pusė kiek nervinga, tad nemėginkite aiškintis nei darbinių, nei asmeninių santykių. Siekite savo tikslų, tarkitės, prašykite, siūlykite idėjas po pietų, ir bus taip, kaip norėsite.

Skorpionas


Sėkmingesnė pirma dienos pusė, pateiksianti staigmenų: tiek reikaluose, tiek romantiškuose santykiuose. Labiau susitelkę ir disciplinuoti būsite antrą dienos pusę. Vis dėlto nevaržykite savo norų, elkitės pagal įkvėpimą.

Šaulys


Tai ramybės, tylos, romantiškų nuojautų metas, tinkamas svajoti, ilsėtis. Deja, diena nėra palanki veiklai, aktyviai tvarkyti reikalus: atidėkite rūpesčius rytdienai, kai sugebėsite per trumpą laiką padaryti tai, kas ilgą laiką strigo.

Ožiaragis


Svarbesnius reikalus tvarkyti geriau iki pietų, neatidėkite nieko skubaus, jei nenorite, kad tai įstrigtų. Pasikliaukite vien savimi, ir viskas susiklostys puikiai. Širdies reikaluose nepersistenkite: nors ir būsite populiarūs tarp priešingos lyties atstovų, gali nepavykti laimėti jums patinkančio žmogaus dėmesio.

Vandenis


Atsipalaidavimo periodas baigėsi, turėsite kibti į kovą, darbus. Dabar susidarys puikios sąlygos drąsioms ir ryškioms permainoms, kai jau nebegalėsite sėdėti bejėgiškai rankas sudėję, kai tapsite savo likimo šeimininkais.

Žuvys


Aktyvus kovų, paieškų, permainų periodas baigėsi, prasidės ramus planų įgyvendinimo laikas. Dabar jau niekur neskubėkite, juolab nesistenkite užbėgti įvykiams už akių. Ši diena padės pažinti tikrą draugą, suvokti savo tikruosius jausmus.