A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z

 5
Saturday
Gru. 17

Kaip mes sapnuojame?

Laimonas
Laimonas

Visi mes sapnuojame. Vieni daugiau, kiti mažiau, o treti teigia, jog sapnai aplanko itin retai. Iš kur atsiranda sapnai? Kodėl sapnuojame tai, apie ką net negalvojame?

Mokslininkai teigia, kad mūsų sąmonė ir pasąmonė yra glaudžiai susijusios. Visi procesai, kuriuose sąmoningai dalyvaujame, apie ką galvojame, kalbame, darome, patiriame, kokias emocijas išgyvename, palieka įrašus mūsų pasąmonėje. Ji prabyla tada, kai to visai nenorime. Pavyzdžiui, kai sapnuojame arba automatiškai pasielgiame patys sau netikėtai. Būtent šie momentai ir patvirtina, kad turime ne tik fizinį kūną, bet ir dvasią.

Kai miegame, dvasia būdrauja ir neretai iškrečia mums pokštų. Kad ir kaip būtų liūdna, tačiau dėmesį fiksuojame į neigiamus dalykus, ir nors to nepripažįstame, visa, kas mums nutinka, nusėda pasąmonėje ir veikia gyvenimą per sapnus, turi įtakos sveikatai ir nesąmoningiems poelgiams.

Kaip sapnuoja Skorpionai, Vėžiai ir Žuvys?

Astrologai teigia, kad skirtingų Zodiako ženklų atstovai sapnuoja skirtingai, nes juos veikia skirtingos stichijos.

Astrologai teigia, kad skirtingų Zodiako ženklų atstovai sapnuoja skirtingai, nes juos veikia skirtingos stichijos.

Sapnų valdovais galima vadinti Vandens ženklus: Skorpioną, Žuvis ir Vėžius. Juos veikianti Vandens stichija apdovanojo labai giliomis dvasinėmis įžvalgomis, todėl atidžiai klausykite, kai šių ženklų atstovai pasakoja savo sapnus. Jie gali būti ir konkretūs, ir visiškai painūs, tačiau šie žmonės moka sapnus išaiškinti. O ypač Žuvys, kurioms neretai sapnų pasaulis yra artimesnis už realųjį. Kartais šio ženklo atstovai teigia net nebeatskiriantys, kas iš tikrųjų tikra, o kas susapnuota – taip persipina dienos ir nakties patirtys.

Oro ženklai sapnuodami gauna atsakymą

Svarstyklės, Dvyniai ir Vandenis laikomi racionalaus proto žmonėmis, todėl jų sapnai retai būna pranašiški. Kita vertus, jei šių ženklų atstovai niekaip negali rasti kokios nors užduoties sprendimo, jis neretai ateina per sapną ir reiškiasi įvairių simbolių, schemų, kurias reikia iššifruoti, forma. Konkrečiausius sapnus dažniausiai sapnuoja Dvyniai. Pašokę ryte iš lovos jie gali išspręsti painiavą, su kuria negalėjo susidoroti ištisus mėnesius. Tačiau kad tai pavyktų, pirmiausia realiame gyvenime šio ženklo atstovai turi problemą paleisti, kad pasąmonė atsipalaiduotų ir pateiktų atsakymą sapne.

Įkvepiantys Ugnies ženklų atstovų sapnai

Avinų, Liūtų ir Šaulių gyvenimas neretai būna toks įtemptas ir kupinas energijos pliūpsnių, kad ir sapnuose jie tampa veiksmo filmų herojais ar garsiais žmonėmis. Šių žmonių sapnai neretai būna itin spalvingi ir kupini įvykių, tad net ir miegant gali būti sunku pailsėti, nes realaus gyvenimo sumaištis persikelia į sapnus. Jei esate šio ženklo atstovas, turėtumėte įsiklausyti į savo sapnus, nes juose galite rasti atsakymą į jus kamuojantį klausimą – susapnuoti, kaip turėtumėte pasielgti, o kartais netgi sapne padaryti didelį atradimą.

Praktiškieji Žemės ženklai sapnais nepasitiki

Mergelės, Jaučiai ir Ožiaragiai žino, kad gali remtis savo sąmone, todėl sapnų visai nesureikšmina ir į juos dažniausiai nekreipia dėmesio, nebent susapnuoja ką nors labai ypatingo. Štai tada savo sapnu, kaip įvykusiu stebuklu, pasidalija su visais aplinkiniais. Tiesa, Žemės ženklų atstovų sapnai dažniausiai ir būna labai žemiški.

O jei sapnuojate mirtį...

Nė vienas sapnas taip negąsdina, kaip sapnai apie mirtį. Nesvarbu, ar sapnuojate savo, ar artimųjų, ar vos pažįstamų žmonių išėjimą iš šio pasaulio, tokie sapnai visada labai sukrečia ir palieka daugybę klausimų. Ką tai reiškia? Ar toks sapnas susijęs su realybe?

Panašios sapnų reikšmės

Visi mes sapnuojame. Vieni daugiau, kiti mažiau, o treti teigia, jog sapnai aplanko itin retai. Iš kur atsiranda sapnai? Kodėl sapnuojame tai, apie ką net negalvojame?...

Sapnų reikšmės gali skirtis priklausomai nuo asmens, tačiau sapnuojant abejojimą, tai gali reikšti, kad žmogus jaučiasi nepatikimas savo sprendimais ar abejoja savo pasirinkimais gyvenime. Tai gali būti tiesioginė žmogaus sąmonės atspindžio apie jo...

Sapnas yra psichologinis fenomenas, kuri atlieka daug funkcijų, jų svarbiausia – padėti žmogui ilsėtis po patirtų stiprių išgyvenimų. Sapnas taip pat yra pasąmonės žinia perduodama sąmoningajam žmogaus Ego. Tai savotiškas laiškas, šifruotas...

Komentarų: (0)

Palikite komentarą
Naujausi komentarai
Apklausa
Įvertinkite varikliuko darbą